Liverpool bude bojovat s hráči jako Barcelona, ​​Real Madrid a Manchester United, aby podepsal Kai Havertze příští léto. Očekává se, že po několika vynikajících sezonách v Bundesligě bude požadován hráč Bayer Leverkusen Havertz. Dvacetiletý přispěl 20 góly a sedmi asistencemi v 42 zápasech napříč všemi soutěžemi v minulé sezóně, přičemž 17 z těchto stávek přicházelo do ligy.

Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp na sobě Fotbalové dresy pozval profesionálního surfistu Sebastiana Steudtnera do výcvikového tábora Reds v Evian ve Francii, ještě před začátkem sezóny anglické Premier League 2019/20. "Právě jsem sdílel své myšlení, jak žiji svůj život, jak přistupuji ke svému sportu, jak přistupuji k výkonu," řekl 34letý Steudtner společnosti CNN Sport, Don Riddell.

Burnley to bude stále považovat za povzbuzující chválu, ačkoli analýza je trochu krátká, co Liverpool dělal tak působivému účinku v posledních dvou nebo třech letech. Nejsou náhodou nahoře na stole. Nebo mistři Evropy nebo mezi nejšťastnějšími účastníky v minulé sezóně v jediné významné evropské lize, která vytvořila titulní závod hodný jména.

Liverpool zajistil 2-1 vítězství v Southamptonu, výsledek, který dělal to dva vyhraje od dvou v Premier League této sezóně. Sadio Manewearing Fotbalové dresy Liverpool a Roberto Firmino vstřelili tým, než Danny Ings požadoval branku zpět pro hostitele, s laskavým svolením brankáře z Adrian. Liverpool se vrací do akce v sobotu večer, když hostuje Arsenal v Premier League.