S OleGunnarSolskjær přidáním druhého hráče do svého týmu ubytovat potenciální mladý hráč chce, Manchester United podepíše Aaron Wan-Bissaka, který vždy nosí Fotbalové dresy z Crystal Palace. Očekává se, že Wan-Bissaka podstoupí ve čtvrtek lékařskou prohlídku na výcvikové základně v Carringtonu v Manchesteru, než dokončí přestup do Old Trafford.

Očekává se, že 21letá pravicová strana se připojí k nadcházející dohodě a další kombinace může tlačit jeho konečnou cenu až na přibližně 50 milionů liber. Solskjær, manažer Manchesteru United, přidal do svého týmu 21letého Daniela Jamese Jamese. Letadlo sem přišlo z Swansea za 15 milionů liber v tomto měsíci.

Romelu Lukaku byl opakovaně spojován s přestupem Inter Milána a jeho agent potvrdil, že belgický tým chce opustit Manchester United. Poté, co odhodil jeho Fotbalové dresy Manchester United Lukaku inklinuje se stěhovat do Inter Milán, italský klub doufá, že dostane dohodu útočníka před Manchesterem United je předsezonní cesta Austrálie a východní Asie.

On zaznamenal 68 cílů v 141 zápasech Premier ligy v Premier League, přitahovat Mourinho zájem. V roce 2017 ho Manchester United podepsal na 75 milionů liber, aby nahradil Zlatana Ibrahimovic. Nicméně, Lukaku je opravdu nestabilní a byl nahrazený Marcus Rashford jako preferovaný útočník pro OleGunnarSolskjær.